Неділя, 19.08.2018, 06:34
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОМІВ
"ТЕРНЕ РОМА"

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Форма входу
Пошук
 Графіки прийому виконавчого комітету Луцької міської ради

№ з\п

Прізвище, ім'я, по-батькові

Посада

Дні та години прийому

1.

Гудима Віра Михайлівна

Начальник управління кадрової роботи та нагород

Вівторок
9.00-13.00
Четвер
14.00-17.00

2.

Бенесько Ніна Георгіївна

Начальник відділу канцелярії

Понеділок
9.00-13.00
Середа
14.00-17.00

3.

Давидов Ігор Валентинович

Начальник загально-технічного відділу

Середа
14.00-17.00
П'ятниця
9.00-13.00

4.

Єлова Лілія Анатоліївна

Директор департаменту фінансів та бюджету

Понеділок
08.00-13.00
Середа
14.00-17.00

5.

Шевчук Георгій Миколайович

Директор департаменту містобудування, начальник управління архітектури

Понеділок
14.00-17.00
Середа
8.00-13.00

6.

Лихограй Тетяна Григорівна

Заступник директора департаменту містобудування, начальник управління земельних ресурсів

Вівторок
14.00-17.00
Четвер
9.00-13.00

7.

Верзун  Петро Юрійович

Директор департаменту соціальної політики

Понеділок
9.00-13.00
Четвер
14.00-17.00

8.

Бабіляс Галина Олексіївна

Заступник директора департаменту соціальної політики

Вівторок
8.30-13.00
П'ятниця
08.30-13.00

9.

Боярин Лариса Ярославівна

Перший заступник директора департаменту соціальної політики

Понеділок
9.00-13.00
Четвер
14.00-17.00

10.

Дехтяр Ірина Володимирівна

Заступник директора департаменту соціальної політики

Вівторок
08.30-13.00
П'ятниця
08.30-13.00

11.

Ковпак Любов Миколаївна

Директор департаменту економіки, начальник відділу економіки та інвестицій

Понеділок
14.00-17.00
Четвер
8.00-13.00

12.

Середа Олександр Леонідович

Заступник начальника відділу транспорту та зв'язку

Понеділок
8.00-13.00
Четвер
14.00-17.00

13.

Стефанюк Тетяна Сергіївна

Начальник відділу праці департаменту економіки

Понеділок
14.00-17.00,
П'ятниця
8.00-13.00

14.

 Макарова
Олена Петрівна

 Заступник директора департаменту молодіжної політики і спорту

Понеділок
9.00-13.00
Середа
14.00-17.00

15.

Козлюк Олександр Євгенович

Директор департаменту підприємництва

Вівторок
9.00-13.00
П'ятниця
14.00-16.00

16.

Соломко Юлія Іванівна

Заступник директора департаменту підприємництва, начальник дозвільного центру

Вівторок
14.00-17.00
П'ятниця
8.00-13.00

17.

Рибай Наталія Антонівна

Начальник відділу розвитку підприємництва департаменту підприємництва

Понеділок
14.00-17.00
Середа
8.00-13.00

18.

Грабко Алла Володимирівна

Начальник відділу державної реєстрації суб'єктів господарювання департаменту підприємництва, державний реєстратор

Вівторок
14.00-17.00
П'ятниця
8.00-13.00

19.

 Пирожик
Олександр Веніамінович

 Директор департаменту інформаційної політики

 Понеділок
9.00-13.00
Четвер
14.00-17.00

20.

Кошель Федір Гнатович

Начальник управління охорони здоров'я

Понеділок
8.00-13.00
П'ятниця
14.00-16.00

Copyright MyCorp © 2018


Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 19
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Створити безкоштовний сайт на uCoz